CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Projektowanie wnętrz to nasza pasja, a nasz zespół tworzą projektanci oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę jak i doświadczenie, co gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość usług.
W swoim dorobku posiadamy projekty indywidulalne - domy, apartamenty oraz komercyjne - biura, puby, hotele.
Poprzez przynależność do stowarzyszeń branżowych w kraju jak i za granicą, staramy się cyklicznie podnosić nasze kompetencje, poprzez udział w szkoleniach i imprezach targowych.
Posiadając należyte doświadczenie i znajomości światowych trendów w projektowaniu i designu, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji wnętrz.
Nasz profesjonalizm, rzetelność połączony z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań sprawia satysfakcję naszym Klientom.Celem naszym jest tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników, a nasze projekty dostosowane są do ich wytycznych i oczekiwań.
Niepowtarzalny styl i wyczucie kolorów sprawiają, że nasze projekty są nieprzeciętne, ponadczasowe i oryginalne. Jako architekci, przywiązujemy szczególną uwagę do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz zgodnie z zasadami ergonomii.
Nasz ulubiony styl to francuska lekkość, skandynawska naturalność, angielska elegancja a także klimaty nowojorskich loftów.
Paralaksa tła

ETAPY WSPÓŁPRACY

1

Spotkanie z klientem

2

Koncepcja

3

Projekt i kosztorys

4

Odbiór i nadzór

SPOTKANIE Z KLIENTEM

W pierwszym etapie, dążymy do poznania oczekiwań naszego Klienta i jego gustu. Poprzez przygotowaną dla naszych Klientów ankietę, jesteśmy wstanie poznań Państwa upodobania estetyczne oraz potrzeby w zakresie funkcjonalności pomieszczeń. Oczywiście jeżeli nasz Klient dysponuje czasem, zebrane informacje uzgadniamy na osobistym spotkaniu z Klientem.

PROJEKT I KOSZTORYS

Trzecim etapem naszego procesu przygotowania w pełni profesjonalnego projektu są wizualizacje komputerowe projektowanych pomieszczeń. Dysponując Państwa oczekiwaniami, preferowany styl oraz charakter projektowanego wnętrza budynku, budujemy trójwymiarowy model całego lokalu. Dzięki możliwościom używanego przez nas programu, umożliwiamy naszym klientom wirtualny spacer po zaprojektowanych pomieszczeniach. Efektem naszej pracy jest powstanie dwóch wizualizacji kolorystycznych wraz z proponowanym wyposażeniem i użytymi materiałami. Następnym krokiem na tym etapie jest przygotowanie dokumentacji technicznej, zawierającej szczegółowy projekt wykonawczy. W skład projektu wykonawczego wchodzą rysunki techniczne - zwymiarowane rzuty, przekroje, rysunki mebli.

KONCEPCJA

Kolejnym etapem procesu jest przygotowanie układu projektowanego wnętrza, zazwyczaj są to 2-3 koncepcje. Po otrzymaniu od Klienta informacji zwrotnej, wprowadzamy ewentualne zmiany. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji układu funkcjonalnego wnętrza. przechodzimy do etapu przygotowania wizualizacji komputerowych.

ODBIÓR I NADZÓR

Ostatnim etapem współpracy z Klientem, jest przekazanie gotowego projektu w formie wydruku oraz w formie elektronicznej poprzez przesłanie na wskazanego maila kopii projektu w pliku pdf. W przypadku decyzji o dalszym wsparciu naszego Klienta, możemy zaproponować nadzór autorski obejmujący konsultacje w miejscu inwestycji, poprzez czuwanie nad spójnością prac realizacyjnych. Oferujemy także naszym klientom przejęcie pełnej koordynacji i przekazanie inwestorowi gotowego, wykończonego ,, pod klucz,, lokalu. Oferujemy także naszym Klientom stale współpracujących z naszą pracownią wykonawców realizujących wszelkie prace wraz z dostarczeniem niezbędnych materiałów służących do wykończenia lokalu. Dzięki stałej współpracy nasza pracownia może zaproponować bezpośrednie dostawy wybranych materiałów i elementów wyposażenia. Każdy Klient podejmujący z naszą pracownią współpracę korzysta z atrakcyjnych rabatów na zakup materiałów, elementów wyposażenia.

NASZ ZESPÓŁ

3t4
12t2
2t3
Chess pawn and king standing in front one another with their shadow transform into businessman giving handshake. Business hierarchy peace1T

NASI KLIENCI

,,Witam, jestem bardzo zadowolona z usługi jaką wykonała dla mnie Pani Dorota.Projekt stworzony profesjonalnie, solidnie uwzględniający moje wytyczne. Wspaniałe podejście do Klienta, bardzo dobrze zaprojektowane wnętrze, poprzez odpowiedni dobór kolorów, dodatków oraz światła. Polecam w 100%!"

Anna Koziak

,,Dzień dobry, współpracowałem z Panią Dorotą przy urządzaniu swojego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić innym Klientom szukających podobnej usługi. Duże zaangażowanie i oryginalne projekty, które są dopasowane do oczekiwań Klienta stanowią zalety Pani architekt. Ma duże wyczucie stylu w zakresie kolorów i oświetlenia. Poza tym mimo krótkiego czasu wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem. Naprawdę polecam."

Michał Wieczorek

b3design.pl - projektowanie aranżacja wnętrz Warszawa, Lublin - oferty, ceny, opinie, online